FREPROVážení návštěvníci,

vítáme Vás na stránkách internetového obchodu frepro-greli.cz.

Náš nový internetový obchod se zaměřením pouze na výrobky Fre Pro vznikl z důvodu prudkého nárustu prodeje výrobů Fre Pro a bylo nutno od sebe oddělit divize kacelářských potřeb, drogerie, gastra a právě vonného servisu FrePro. Pokud by jste chtěli objednat i jiné zboží z naší nabídky, navštivte náš druhý internetový obchod www.greli.cz

Naším zákazníkům nabízíme, jako jedni z mála v České republice, ucelený sortiment vonného programu FrePro amerického výrobce Freshproducts za velice příznivé ceny. Zboží máme neustále skladem a objednávky vyřizujeme a expedujeme do druhého dne.

Objednávky přijímáme:

telefonicky: +420 603 415 649
faxem: +420 530 341 541
e-mailem: info@greli.cz
e-mailem: gregorovic@greli.cz

Od roku 2012 nám patří statut autorizovaný distributor vonného programu FrePro a za tuto dobu jsme se zařadili mezi přední a největší prodejce tohoto programu v České republice. Dodáváme pouze originální a nejoblíbenejší profesionální vůně značky Fre Pro. Pod touto značkou jsou nejvíce známá aromatická a gelová sítka do pisoáru Wave, gelové závěsky Hang Tag, vonné závěsky na dámské WC Bowl Clip, vonné elipsy Remind Air Curve a osvěžovače vzduchu Easy Fresh.

Nedaří se vám odeslat objednávku, nevíte si rady nebo se chcete na něco zeptat? Volejte +420 603 415 649 nebo pište na info@greli.cz

Věříme, že Vás náš internetový obchod zaujme a my Vám budeme moci nabídnout naše služby. Přejeme Vám, aby se Vám s naším e-shopem dobře pracovalo a těšíme se na budoucí spolupráci.

K naším spokojeným odběratelům patří stovky zákazníků, kteří se k nám stále vracejí a oceňují rychlost dodání zboží, serioznost, poradenskou činnost a kompletní servis, který je jim poskytován. Reference na naši práci můžete najít na http://obchody.heureka.cz/greli-cz/recenze/.
Při prodeji vonného programu FrePro spolupracujeme s mnohými velkoobchody a internetovými prodejci po celé ČR, kam dodáváme výrobky Fre-Pro.

Vybírejte z našich výrobků FrePro: